Başlangıç > pardus > Maskotumuzun Adını Siz Seçin!

Maskotumuzun Adını Siz Seçin!

Abi, bu topluluğa kızları almayacaktık!

Pardus kullanıcıları, sadece Linux kullanan bir topluluktan öte, eğlenen bir topluluk olmayı her zaman bilmiştir. Eğlence bazen her şeyin önüne geçebiliyor bile. Bunun çok güzel bir örneği yine karşımızda :).

Pardus kullanıcıları olarak kağıttan bir maskotumuz olması gerektiği forumda tartışılmıştı. Bunun üzerine topluluktan bir kullanıcımız ortaya çıktı ve “Ben yaparım!” dedi.

O andan sonra, diğer kullanıcılarımızın da önerileriyle maskotumuz son haline ulaştı. Biz de bu güzel maskotumuza bir isim arayışına girdik.

Özgürlükİçin’den olsun, sosyal medya araçları üzerinden olsun birçok isim önerisi geldi. İsim toplamayı bıraktığımız ana kadar toplam 256 isim önerisinde bulunuldu. Bu yoğun ilgi için tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz.

 

Senin Kedin, Senin Tercihin!

Özgürlükİçin maskotu miyavlamaya hazırlanıyor!Öncelikle, bu güzel maskotu oluşturan Eray ŞAHBAZ‘a teşekkür ediyoruz. Bizlerin kaprislerine göre tekrar tekrar değiştirerek bu güzel maskotu ortaya çıkarttığı için çok mutluyuz.

Sıra geldi sevimli maskotumuza isim seçmeye. Kullanıcılarımızın önerileri doğrultusunda isimleri topladık. Aralarında ufak bir eleme gerçekleştirip karşınıza 10 aday çıkardık. Bu adaylar arasından sizin birinci olarak seçtiğiniz isim, Özgürlükİçin maskotunun adı olacak :).

Hiç vakit kaybetmeden buradan anketimize ulaşıp oy kullanın, maskotun adını siz seçin. Belki de maskotun adını öneren kişiye bir hediye kazandırabilirsiniz ;).

 

Reklamlar
Kategoriler:pardus Etiketler:,
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: