Başlangıç > pardus > Maskotumuza Siz İsim Verin!

Maskotumuza Siz İsim Verin!

Özgürlükİçin Maskotu'na isim verin!

Özgür yazılımın en ilgi çekici ve güzel taraflarından birisi, yapılan her şeyin imece usullü şeklinde, birlikte yapılıyor olması.

Özgür yazılımların kararlılığını ve sürekli gelişebilmesini sağlayan özelliklerinden biridir bu. Peki, bu imece usulünü eğlenceli şeyler için kullanmıyorlar mı? Tabi ki evet! :).

Zamanında bir hata kaydı açılmıştı: “Başkalarının kağıttan maskotları var bizim neden yok?” diye çıkışan kullanıcılarımızın isteğiyle forumda bir başlık açtık.

“Böyle bir çalışmada destek olmak isteyen olursa kapılarımız sonuna kadar açık” diye ekledik. Kullanıcılarımızdan Eray ŞAHBAZ önce eskizleri çizdi, aldığı geribildirimlerle adım adım ilerletti ve sonunda ortaya çok tatlı bir Pars çıkarttı :).

 

Maskotumuza İsim Bulalım!

Şimdi sıra geldi, işin daha eğlenceli olan kısmına: Bu sevimli yavruya bir isim bulmaya! Görsellerden de göreceğiniz üzere kendisi tatlı bir Pardus yavrusu. Arka ayakları üzerine oturmuş, tüm şirinliğiyle sizlere bakıyor. Bir yandan Pardus’un ihtişamını korurken bir yandan da yavru olmasının getirdiği şirinliğe sahip :).

Özgürlükİçin Maskotu'na isim verin!

Bu sevimli maskota isim bulmak için bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Forumda bir başlık açtık ve sizlerden isim önerisi bekliyoruz. Bu süreçten sonra isimleri toplayıp bir anket açacağız. Bu anket sayesinde sizin verdiğiniz isimlerden yine sizin seçimlerinizle bir isim belirleyeceğiz.

Bu eğlenceli sürecin bir parçası olup, bu sevimli maskota siz isim vermek istemez misiniz? Hem belki, ismin fikir sahibine de bir hediyemiz olabilir ;). Hemen forumdaki başlığa giderek, önerilerinizi verebilirsiniz.

Bu sevimli kağıt maskotun çıktı örneklerini buradan indirebilirsiniz. Böylece çok kolay ve rahat bir şekilde kendi maskotunuzu oluşturabilirsiniz.

Kaynak: özgürlükicin.com

Reklamlar
Kategoriler:pardus Etiketler:,
  1. jds
    26/01/2011, 5:52 PM

    panpa?

  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: