Başlangıç > pardus > PardusWiki’de Mutlu Son

PardusWiki’de Mutlu Son

PardusWiki2010’un son PardusWiki etkinliği başarıyla sonuçlandı! Yaklaşık iki hafta kadar önce yaptığımız çağrının ardından, Wiki’miz çok sayıda yeni madde kazandı!

Bu şenliğin öncekilerden en önemli farkı, son derece eğlenceli geçmesi oldu diyebiliriz. Pardus depolarındaki 60 kadar oyunun kısa tanıtımı yazıldı. Sadece oyunlarla da sınırlı kalmadık, OpenGL gibi oyunlarda kullanılan teknolojilerin yanı sıra ScummVM gibi emülatörlerden de kısaca tanıtma şansını yakaladık. Bu şenlikte en keyif aldığımız işlerden biriyse, PardusWiki’deki tüm simgelerin Milky 2.0 simgesetine geçirilmesiydi elbette!

185 taslak maddeye yönelik başlayan seferberliğimizde taslak maddelerin sayısı 98‘e inmekle kalmadı, 50 kadar da yeni madde sıfırdan yazıldı. Bu şenlikte yazılan ve taslak olmaktan çıkarılan maddelerden birkaçını, incelemeniz için sizlerle paylaşıyoruz:

Alınlarının teriyle ödül kazandılar

Bu seferberlikte ödüller de vardı elbet… En kaliteli ve sürekli katkıyı yapacak üç PardusWiki katkıcısını, özel baskılı Pardus t-shirt’ü ya da 8 GB USB bellek bekliyor demiştik. Dayanamadık, sayıyı dört yaptık!

İşte hediyelerini “alınlarının teriyle” kazanan topluluk çalışkanlarımız:

Ödüllerini vermek için arkadaşlarımızla en kısa zamanda iletişime geçip, hediyelerini adreslerine postlayacağız. Çok iyi iş çıkardınız çocuklar, ellerinize sağlık!

Reklamlar
Kategoriler:pardus
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: